
calcActive())">
4 332,89 €
HT:
3 610,74 €
3 682,96 €
HT:
3 069,13 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080505
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BONDIOLI & PAVESI Aftakas S9, lengte 1110 mm, groothoek SFT WW 80°/50°, 2500 Nm, 110 pk
De BONDIOLI & PAVESI aftakas S9 is gemaakt voor zwaar werk met hoge vermogens. De as heeft een lengte van 1110 mm en een groothoek SFT WW van 80°/50°. Het koppel van 2500 Nm en vermogen tot 110 pk zorgt voor een sterke en stabiele aandrijving tussen trekker en werktuig. De as heeft een Italiaans profiel en een automatische sluiting met klembout voor snel vastzetten. Aan trekkerzijde zit een 1 3/8", 6-spline aansluiting, aan werktuigzijde 1 3/4", 6-spline. De nokkenschakelkoppeling beschermt tegen overbelasting. Geschikt voor gebruik bij 540 en 1000 omw/min. Betrouwbaar, krachtig en duurzaam in elke werksituatie.
Caractéristiques
| Marque | Bondioli & Pavesi |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 30,2 x 122 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 34,9 x 106 |
| Grootte | S9 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/4", 6 splines |
| Lz (mm) | 1110 |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Sluitsysteem | Automatische sluiting / klembout |
| Koppeling | Nokkenschakelkoppeling |
| Type | SFT serie WW 80°/50° met nokkenschakelkoppeling 2.500 Nm |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 110/81 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 166/122 |
| Nm (540 omw./min.) | 1431 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 1166 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
4 332,89 €
HT:
3 610,74 €
3 682,96 €
HT:
3 069,13 €
HT:
