
calcActive())">
1 129,58 €
HT:
941,32 €
960,14 €
HT:
800,12 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080556
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas (Aftakas éénzijdig groothoek)
De Weasler Aftakas met éénzijdige groothoek is sterk en geschikt voor machines die in wisselende hoeken werken. Dankzij de groothoek aan één zijde blijft de kracht goed overgebracht, ook bij scherpe draaibewegingen. De aftakas heeft aan beide kanten een 1 3/8" aansluiting met 6 spline. Het treksluitsysteem zorgt voor een vaste koppeling tijdens het werk. De buis heeft een citroenprofiel en is 1210 mm lang. De aftakas levert een vermogen tot 45 pk bij 540 omw/min en tot 70 pk bij 1000 omw/min. De kruisgrootte is 27 x 74,6 mm aan profiel A en 24 x 75 x 27 x 91 mm aan profiel B. Een gebruiksaanwijzing is inbegrepen.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 24 x 75 x 27 x 91 |
| Grootte | F238°, AW21-80° |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Lz (mm) | 1210 |
| Groothoek | éénzijdig |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Profielbuissparing | G3/G4 |
| Type | éénzijdig groothoek |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 45/34 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 70/52 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 129,58 €
HT:
941,32 €
960,14 €
HT:
800,12 €
HT:
