
calcActive())">
5 681,65 €
HT:
4 734,71 €
4 829,40 €
HT:
4 024,50 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080575
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas
De Walterscheid Aftakas type PWE is een sterke groothoek-aftakas met éénzijdige groothoek. Hij heeft een lengte van 1210 mm en een sterprofiel met S5H/S6H profielbuissparing. De trekkerzijde heeft een 1 3/4”, 20-spline aansluiting en de werktuigzijde een 1 3/4”, 6-spline aansluiting. De kruisen meten 42 x 104 mm en bieden hoge stabiliteit bij zwaar gebruik. Het sluitsysteem bestaat uit klembout en automatische treksluiting. De aftakas heeft vrijloopkoppeling, SPGF 25V/30 afscherming en kan tot 1000 omw/min draaien. Bij levering zit een duidelijke gebruiksaanwijzing voor veilig en juist gebruik.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 42 x 104 x 36 x 124 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 42 x 104 |
| Grootte | 675 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/4", 20 spline |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/4", 6 spline |
| Lz (mm) | 1210 |
| Groothoek | éénzijdig |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Sluitsysteem | Klembout / automatische treksluiting |
| Profielbuissparing | S5H/S6H |
| Afscherming | SPGF 25V/30 |
| Koppeling | Vrijloop |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | F-KB / QSG |
| Type | PWE |
| A (profiel) | 1 3/4", 20 spline |
| B (profiel) | 1 3/4", 6 spline |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
5 681,65 €
HT:
4 734,71 €
4 829,40 €
HT:
4 024,50 €
HT:
