
calcActive())">
3 321,32 €
HT:
2 767,77 €
2 823,12 €
HT:
2 352,60 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080576
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: PW580, lengte: 1.210 mm
Deze Walterscheid aftakas PW580 heeft een lengte van 1210 mm en is gemaakt voor hoge belasting. De as heeft een sterprofiel met trek- en automatische treksluiting. De trekkerzijde heeft een 1 3/8" aansluiting met 6 splines en de werktuigzijde een 1 3/8" aansluiting met 21 splines. De breekboutkoppeling beschermt de aandrijving bij te grote kracht. Het draaimoment is 2920 Nm bij 540 omw/min. De kruizen hebben maten van 36 x 89 mm. De afscherming is type SPGF25. De aftakas wordt geleverd met gebruiksaanwijzing en is geschikt voor groothoektoepassingen.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 36 x 89 x 32 x 106 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 36 x 89 |
| Grootte | 580 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 21 splines |
| Lz (mm) | 1210 |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Sluitsysteem | Treksluiting / automatische treksluiting |
| Profielbuissparing | S4GA/S5 |
| Afscherming | SPGF25 |
| Draaimoment (Nm) | 2920 |
| Koppeling | Breekboutkoppeling |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | K-ST / QSG |
| Type | PWE |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 21 splines |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
3 321,32 €
HT:
2 767,77 €
2 823,12 €
HT:
2 352,60 €
HT:
