
calcActive())">
4 233,72 €
HT:
3 528,10 €
3 598,66 €
HT:
2 998,88 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080581
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: PW580, lengte: 1.210 mm, breekboutkoppeling, 2920 Nm, sterprofiel
Deze Walterscheid aftakas van type PW580 is sterk en betrouwbaar voor zwaar werk. De as heeft een lengte van 1.210 mm en een maximaal draaimoment van 2920 Nm. Met de breekboutkoppeling blijft je aandrijving beschermd bij overbelasting. De stervormige profielbuis zorgt voor een stabiele krachtoverdracht. Beide zijden hebben een aansluiting van 1 3/8” met 6 splines. De as is voorzien van een automatische treksluiting en een SPGF25 afscherming. Bij de levering zit een duidelijke handleiding. Geschikt voor gebruik bij werktuigen met een groothoekconstructie waar hoge belasting wordt gevraagd.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 36 x 89 x 32 x 106 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 36 x 88,8 |
| Grootte | 580 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 1210 |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Sluitsysteem | Treksluiting / automatische treksluiting |
| Profielbuissparing | S4GA/S5 |
| Afscherming | SPGF25 |
| Draaimoment (Nm) | 2920 |
| Koppeling | Breekboutkoppeling |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | K-ST / QSG |
| Type | PWE |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
4 233,72 €
HT:
3 528,10 €
3 598,66 €
HT:
2 998,88 €
HT:
