
calcActive())">
2 597,35 €
HT:
2 164,46 €
2 207,75 €
HT:
1 839,79 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080582
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: PW480, lengte: 1.210 mm, 540 omw/min, 2500 Nm, breekboutkoppeling
De Walterscheid aftakas PW480 is gemaakt voor intensief gebruik in landbouwmachines. Met een lengte van 1210 mm en een maximaal draaimoment van 2500 Nm levert deze as betrouwbare kracht bij 540 omw/min. De aandrijfas heeft een breekboutkoppeling die de machine beschermt bij overbelasting. De trekkerzijde heeft een profiel van 1 3/8" met 6 splines en de werktuigzijde 1 3/4" met 6 splines. Het citroenprofiel zorgt voor stille en stabiele werking. De as is voorzien van een klemsluiting met automatische treksluiting en afscherming type PG 20. Een gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd voor veilig en goed gebruik.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 x 27 x 94 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Grootte | 480 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/4", 6 splines |
| Lz (mm) | 1210 |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Sluitsysteem | Klemsluiting / automatisch treksluiting |
| Profielbuissparing | 1bGA/2aG |
| Afscherming | PG 20 |
| Draaimoment (Nm) | 2500 |
| Koppeling | Breekboutkoppeling |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | K-KF / QSG |
| Type | PWE |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/4", 6 splines |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 597,35 €
HT:
2 164,46 €
2 207,75 €
HT:
1 839,79 €
HT:
