
calcActive())">
2 607,28 €
HT:
2 172,73 €
2 216,18 €
HT:
1 846,82 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080584
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: PW480, lengte: 1.210 mm, breekboutkoppeling, 2500 Nm, 540 rpm
De Walterscheid aftakas PW480 is sterk en betrouwbaar voor zwaar werk. De as heeft een lengte van 1.210 mm en een maximaal draaimoment van 2500 Nm bij 540 omw/min. De breekboutkoppeling beschermt machine en trekker tegen schade bij overbelasting. De aftakas heeft een citroenprofiel en is voorzien van een klemsluiting met automatische treksluiting. Aan de trekkerzijde zit een aansluiting van 1 3/4" met 6 splines, aan de werktuigzijde 1 3/4" met 20 splines. De as is goed afgeschermd met type PG 20 en geleverd met gebruiksaanwijzing. Deze uitvoering biedt stevige koppeling en lange levensduur bij intensief gebruik.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 x 27 x 94 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Grootte | 480 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/4", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/4", 20 splines |
| Lz (mm) | 1210 |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Sluitsysteem | Klemsluiting / automatisch treksluiting |
| Profielbuissparing | 1bGA/2aG |
| Afscherming | PG 20 |
| Draaimoment (Nm) | 2500 |
| Koppeling | Breekboutkoppeling |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | K-KF / QSG |
| Type | PWE |
| A (profiel) | 1 3/4", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/4", 20 splines |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 607,28 €
HT:
2 172,73 €
2 216,18 €
HT:
1 846,82 €
HT:
