
calcActive())">
2 220,49 €
HT:
1 850,41 €
1 887,42 €
HT:
1 572,85 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080586
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: PW480, lengte: 1.210 mm, breekboutkoppeling, 2500 Nm, 540 omw/min
Deze Walterscheid aftakas PW480 heeft een lengte van 1.210 mm en een breekboutkoppeling die een draaimoment van 2500 Nm aankan. Geschikt voor 540 omw/min, ideaal voor krachtig werk tussen trekker en werktuig. Beide zijden hebben een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines. De as heeft een citroenprofiel met treksluiting en automatische treksluiting. De kruizen meten 32 x 76 mm en zorgen voor een stabiele aandrijving. De as is voorzien van afscherming type PG 20 voor extra veiligheid. Gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd. Stevige aandrijfas voor betrouwbaar dagelijks gebruik in landbouwmachines.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 x 27 x 94 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Grootte | 480 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8" 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8" 6 splines |
| Lz (mm) | 1210 |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Sluitsysteem | Treksluiting / automatische treksluiting |
| Profielbuissparing | 1bGA/2aG |
| Afscherming | PG 20 |
| Draaimoment (Nm) | 2500 |
| Koppeling | Breekboutkoppeling |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | K-ST / QSG |
| Type | PWE |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 splines |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 220,49 €
HT:
1 850,41 €
1 887,42 €
HT:
1 572,85 €
HT:
