
calcActive())">
4 372,56 €
HT:
3 643,80 €
3 716,68 €
HT:
3 097,23 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080588
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: PW675, lengte: 1.210 mm
De Walterscheid aftakas PW675 met lengte 1210 mm is geschikt voor zware aandrijftoepassingen in landbouwmachines. Deze aftakas heeft een enkelzijdige groothoek en een sterprofiel voor een sterke en stabiele krachtoverbrenging. De trekkerzijde heeft een aansluiting van 1 3/4" met 6 splines en de werktuigzijde 1 3/8" met 6 splines. Het sluitsysteem bestaat uit een klemkegelbout met automatische treksluiting. De kruisgrootte is 42 x 104 mm en het maximale toerental is 1000 omw/min. De as is voorzien van SPGF 25V/30 afscherming en wordt geleverd met gebruiksaanwijzing.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 42 x 104 x 36 x 124 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 42 x 104 |
| Grootte | 675 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/4", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 1210 |
| Groothoek | éénzijdig |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Sluitsysteem | Klemkegelbout / automatische treksluiting |
| Profielbuissparing | S5H/S6H |
| Afscherming | SPGF 25V/30 |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | AGCC / QSG |
| Type | PWE |
| A (profiel) | 1 3/4", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
4 372,56 €
HT:
3 643,80 €
3 716,68 €
HT:
3 097,23 €
HT:
