
calcActive())">
3 281,65 €
HT:
2 734,71 €
2 789,40 €
HT:
2 324,50 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080589
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: PW580, lengte: 1.210 mm
De Walterscheid aftakas PW580 met lengte 1210 mm is gemaakt voor zware aandrijving tussen trekker en werktuig. De as heeft een groothoek aan één zijde en een sterprofiel voor betrouwbare krachtoverbrenging. Aan de trekkerzijde zit een aansluiting van 1 3/8", 6 splines en aan de werktuigzijde 1 3/4", 6 splines. De sluiting werkt met een klemkegelbout en automatische treksluiting. Geschikt voor 1000 omw/min. De kruisgrootte van profiel A is 36 x 89 x 32 x 106 mm en van profiel B 36 x 89 mm. Wordt geleverd met SPGF25Z afscherming en gebruiksaanwijzing.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 36 x 89 x 32 x 106 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 36 x 89 |
| Grootte | 580 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/4", 6 splines |
| Lz (mm) | 1210 |
| Groothoek | éénzijdig |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Sluitsysteem | Klemkegelbout / automatische treksluiting |
| Profielbuissparing | S4GA/S5 |
| Afscherming | SPGF25Z |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | AGCC / QSG |
| Type | PWE |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/4", 6 splines |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
3 281,65 €
HT:
2 734,71 €
2 789,40 €
HT:
2 324,50 €
HT:
