
calcActive())">
2 984,14 €
HT:
2 486,78 €
2 536,51 €
HT:
2 113,76 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080590
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: PW580, lengte: 860 mm
De Walterscheid Aftakas PW580 met een lengte van 860 mm is gemaakt voor hoge belasting en een soepele krachtoverdracht tussen trekker en werktuig. Deze aftakas heeft een groothoek aan de trekkerzijde van 80°, wat zorgt voor een stabiele werking bij scherpe bochten. Beide zijden hebben een aansluiting van 1 3/4" met 20 splines. De as is voorzien van een sterprofiel met een klemkegelbout en automatische treksluiting. De kruisgrootte is 36 x 89 mm, ideaal voor serie PWE 580. Geschikt voor een toerental tot 1000 omw/min en voorzien van SPGF 25Z afscherming voor extra veiligheid.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 36 x 89 x 32 x 106 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 36 x 89 |
| Grootte | 580 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/4", 20 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/4", 20 splines |
| Lz (mm) | 860 |
| Groothoek | éénzijdig |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Sluitsysteem | Klemkegelbout / automatische treksluiting |
| Serie | PWE 580 |
| Profielbuissparing | S4GA/S5 |
| Afscherming | SPGF 25Z |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | AGCC / QSG |
| Type | PWE |
| Uitvoering | Apparaat: Aansluitgaffel met conische klembout Trekker: Groothoek 80° QSG P aansluitgaffel |
| A (profiel) | 1 3/4", 20 splines |
| B (profiel) | 1 3/4", 20 splines |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 984,14 €
HT:
2 486,78 €
2 536,51 €
HT:
2 113,76 €
HT:
