
calcActive())">
3 142,81 €
HT:
2 619,01 €
2 671,39 €
HT:
2 226,16 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080594
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: PW580, lengte: 1.210 mm
De Walterscheid aftakas PW580 met een lengte van 1210 mm is gemaakt voor betrouwbare krachtoverdracht tussen trekker en werktuig. Deze aftakas heeft aan beide zijden een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines en een eenzijdige groothoekkoppeling. De as heeft een sterprofiel en werkt met een treksluiting aan beide kanten. Het draaimoment is 1000 Nm, wat zorgt voor stabiel gebruik bij zware taken. De kruisgrootte is 36 x 89 mm en het model heeft een profielbuissparing S4GA/S5 met afscherming type SPGF 25Z. Een gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd voor veilig en juist gebruik.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 36 x 89 x 32 x 106 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 36 x 89 |
| Grootte | 580 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 1210 |
| Groothoek | éénzijdig |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Profielbuissparing | S4GA/S5 |
| Afscherming | SPGF 25Z |
| Draaimoment (Nm) | 1000 |
| Sluiting | ASG / ASG |
| Type | PWE |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
3 142,81 €
HT:
2 619,01 €
2 671,39 €
HT:
2 226,16 €
HT:
