
calcActive())">
3 281,65 €
HT:
2 734,71 €
2 789,40 €
HT:
2 324,50 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080597
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: PW580, lengte: 1.210 mm, éénzijdig groothoek, 1000 Nm
Deze Walterscheid aftakas PW580 levert een krachtig en betrouwbaar koppel van 1000 Nm. De lengte is 1210 mm, met een éénzijdige groothoek voor flexibele aandrijving. De trekkerzijde heeft een 1 3/4" aansluiting met 6 splines en de werktuigzijde 1 3/8" met 6 splines. Het sterprofiel zorgt voor een stabiele krachtoverbrenging. De aftakas heeft een treksluiting aan beide kanten en is voorzien van afscherming type SPGF 25Z. De kruisgrootte aan kant A is 36 x 89 x 32 x 106 mm en aan kant B 36 x 89 mm. Een gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd voor veilige montage en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 36 x 89 x 32 x 106 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 36 x 89 |
| Grootte | 580 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/4", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 1210 |
| Groothoek | éénzijdig |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Profielbuissparing | S4GA/S5 |
| Afscherming | SPGF 25Z |
| Draaimoment (Nm) | 1000 |
| Sluiting | ASG/AGCC |
| Type | PWE |
| A (profiel) | 1 3/4", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
3 281,65 €
HT:
2 734,71 €
2 789,40 €
HT:
2 324,50 €
HT:
