
calcActive())">
2 448,60 €
HT:
2 040,50 €
2 081,30 €
HT:
1 734,42 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080598
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: PW480, lengte: 1.210 mm
De Walterscheid Aftakas PW480 met een lengte van 1210 mm is sterk en betrouwbaar voor zwaar werk op het land. De aftakas heeft aan beide zijden een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines. De groothoek is aan één kant uitgevoerd, wat zorgt voor een soepele overbrenging bij draaiende hoeken. Het citroenprofiel en de automatische treksluiting maken montage en gebruik veilig en makkelijk. De kruisgrootte is 32 x 76 mm en de as kan tot 1000 omw/min aan. De as is voorzien van SPGF 25Z afscherming voor extra bescherming. Een duidelijke gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd voor snelle montage.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 x 27 x 94 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Grootte | 480 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 1210 |
| Groothoek | éénzijdig |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Sluitsysteem | Treksluiting / automatische treksluiting |
| Profielbuissparing | 1bGA/2aG |
| Afscherming | SPGF 25Z |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | QSG / ASGE |
| Type | PWE |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 448,60 €
HT:
2 040,50 €
2 081,30 €
HT:
1 734,42 €
HT:
