
calcActive())">
2 739,90 €
HT:
2 283,25 €
2 328,91 €
HT:
1 940,76 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080599
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas PW480, lengte 1210 mm, groothoek éénzijdig, 1 3/8" 21x6 splines
De Walterscheid Aftakas PW480 is een stevige groothoek-aftakas met een lengte van 1210 mm. De as heeft één groothoekzijde en is geschikt voor trekkers met een 1 3/8" aansluiting met 21 splines en werktuigen met 1 3/8" aansluiting met 6 splines. De as heeft een citroenprofiel en een trek- of automatische treksluiting. De kruizen meten 32 x 76 mm en 32 x 76 x 27 x 94 mm. De aftakas is geschikt voor maximaal 1000 omw/min. De uitvoering PWE staat bekend om zijn degelijkheid en soepele overbrenging van vermogen. Geleverd met duidelijke gebruiksaanwijzing en voorzien van SPGF 25Z afscherming voor veilig gebruik.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 x 27 x 94 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Grootte | 480 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 21 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 1210 |
| Groothoek | éénzijdig |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Sluitsysteem | Treksluiting / automatische treksluiting |
| Profielbuissparing | 1bGA/2aG |
| Afscherming | SPGF 25Z |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | AG / QSG |
| Type | PWE |
| A (profiel) | 1 3/8", 21 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 739,90 €
HT:
2 283,25 €
2 328,91 €
HT:
1 940,76 €
HT:
