
calcActive())">
2 081,65 €
HT:
1 734,71 €
1 769,40 €
HT:
1 474,50 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080605
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W2580, lengte: 1.010 mm, groothoek, 1 3/8" 6 splines, 90 pk
Deze Walterscheid aftakas type W2580 heeft een lengte van 1010 mm en is geschikt voor vermogens tot 90 pk. De groothoek aan één zijde zorgt voor een soepele krachtoverbrenging, ook bij scherpe hoeken. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. Het sterprofiel en de treksluiting aan beide kanten maken koppelen en losmaken eenvoudig. De aftakas is voorzien van een stevige afscherming (SDF 25) voor extra veiligheid. De kruisgrootten van 36 x 89 x 32 x 106 mm aan de ene zijde en 36 x 89 mm aan de andere zorgen voor een betrouwbare werking. Een gebruiksaanwijzing is inbegrepen.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 36 x 89 x 32 x 106 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 36 x 89 |
| Grootte | 2580 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 1010 |
| Groothoek | éénzijdig |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Profielbuissparing | S4GA/S5 |
| Afscherming | SDF 25 |
| Sluiting | ASG / ASG |
| Type | WWE |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 90/66 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 139/102 |
| Nm (540 omw./min.) | 1175 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 975 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 081,65 €
HT:
1 734,71 €
1 769,40 €
HT:
1 474,50 €
HT:
