
calcActive())">
2 111,40 €
HT:
1 759,50 €
1 794,70 €
HT:
1 495,58 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080606
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W2480, lengte: 860 mm, éénzijdige groothoek, 1 3/8" 6 splines
De Walterscheid aftakas W2480 met een lengte van 860 mm heeft een éénzijdige groothoek en een sterprofiel voor stabiele krachtoverdracht. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. De trekkerzijde heeft een automatische treksluiting voor snelle koppeling. De aftakas levert tot 83 pk bij 1.000 omw/min en 53 pk bij 540 omw/min. Het sterke ontwerp met kruisgrootte 32 x 76 mm en profielbuissparing S4LGA/S5 zorgt voor lange levensduur. De as is voorzien van SDF 25 afscherming en wordt geleverd met een duidelijke gebruiksaanwijzing. Geschikt voor gebruik binnen de groep aftakassen groothoek.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 x 27 x 94 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Grootte | 2480 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 860 |
| Groothoek | éénzijdig |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Sluitsysteem | Automatische treksluiting / treksluiting |
| Profielbuissparing | S4LGA/S5 |
| Afscherming | SDF 25 |
| Sluiting | QSG / ASGE |
| Type | WWE |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 53/39 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 83/61 |
| Nm (540 omw./min.) | 695 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 580 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 111,40 €
HT:
1 759,50 €
1 794,70 €
HT:
1 495,58 €
HT:
