
calcActive())">
2 210,58 €
HT:
1 842,15 €
1 879,00 €
HT:
1 565,83 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080607
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W2480, lengte: 1.210 mm, éénzijdige groothoek, 1 3/8" 6 splines
De Walterscheid aftakas W2480 met lengte 1.210 mm is gemaakt voor hoge belasting en stabiele krachtoverdracht. De as heeft een éénzijdige groothoek en een sterprofiel, wat zorgt voor soepele werking bij grotere hoeken. Beide zijden hebben een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines. De automatische treksluiting maakt koppelen veilig en makkelijk. De aftakas levert tot 83 pk bij 1.000 omw./min en 53 pk bij 540 omw./min. Het model heeft kruisgroottes van 32 x 76 mm, een SDF 25Z afscherming en wordt geleverd met gebruiksaanwijzing. Sterk, betrouwbaar en geschikt voor wisselend werk op land en erf.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 x 27 x 94 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Grootte | 2480 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 1210 |
| Groothoek | éénzijdig |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Sluitsysteem | Automatische treksluiting / treksluiting |
| Profielbuissparing | S4LGA/S5 |
| Afscherming | SDF 25Z |
| Sluiting | QSG / ASGE |
| Type | WWE |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 53/39 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 83/61 |
| Nm (540 omw./min.) | 695 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 580 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 210,58 €
HT:
1 842,15 €
1 879,00 €
HT:
1 565,83 €
HT:
