
calcActive())">
1 546,12 €
HT:
1 288,43 €
1 314,20 €
HT:
1 095,17 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080610
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas éénzijdig groothoek 1 3/8" 6 splines citroenprofiel type WWE
De Walterscheid aftakas type WWE is een éénzijdige groothoekas met citroenprofiel. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. De as heeft een lengte (Lz) van 1210 mm en een grootte van 2280. De trekker- en werktuigzijde zijn voorzien van een treksluiting. Het model levert tot 42 pk bij 1000 omw/min en 27 pk bij 540 omw/min. De koppelwaarden liggen op 355 Nm bij 540 omw/min en 295 Nm bij 1000 omw/min. De as heeft kruisgrootte 24 x 61 mm en wordt geleverd met SDF 15Z afscherming. Een gebruiksaanwijzing is inbegrepen voor veilig en juist gebruik.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 24 x 61 x 22 x 76 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Grootte | 2280 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 1210 |
| Groothoek | éénzijdig |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Profielbuissparing | 0vGA/1G |
| Afscherming | SDF 15Z |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | AG / ASGE |
| Type | WWE |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 27/20 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 42/31 |
| Nm (540 omw./min.) | 355 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 295 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 546,12 €
HT:
1 288,43 €
1 314,20 €
HT:
1 095,17 €
HT:
