
calcActive())">
1 595,70 €
HT:
1 329,75 €
1 356,35 €
HT:
1 130,29 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080612
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W2380, lengte: 1.010 mm, groothoek éénzijdig, 1 3/8" 6 splines
De Walterscheid aftakas W2380 is gemaakt voor krachtig en betrouwbaar gebruik. De lengte is 1.010 mm en de aftakas heeft aan één kant een groothoek, wat zorgt voor soepel draaien bij grotere hoekstanden. Beide zijden hebben een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines. De aandrijfas heeft een citroenprofiel en is voorzien van een treksluiting aan beide kanten. Het maximale toerental is 540 omw/min met een koppel van 500 Nm. Bij 1.000 omw/min levert hij 415 Nm. De aftakas is geschikt tot 60 pk (44 kW) en wordt geleverd met afscherming type SDF 15 en gebruiksaanwijzing.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 75 x 24 x 91 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 75 |
| Grootte | 2380 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 1010 |
| Groothoek | éénzijdig |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Profielbuissparing | 0vGA/1G |
| Afscherming | SDF 15 |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | ASGE / ASGE |
| Type | WWE |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 38/28 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 60/44 |
| Nm (540 omw./min.) | 500 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 415 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 595,70 €
HT:
1 329,75 €
1 356,35 €
HT:
1 130,29 €
HT:
