
calcActive())">
1 546,12 €
HT:
1 288,43 €
1 314,20 €
HT:
1 095,17 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080615
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W2380, lengte: 1210 mm
De Walterscheid aftakas W2380 met een lengte van 1210 mm is geschikt voor middelzware toepassingen. De as heeft een citroenprofiel met een eenzijdige groothoek, wat zorgt voor soepele krachtoverdracht bij veranderende hoeken. Zowel de trekkerzijde als de werktuigzijde zijn uitgevoerd met een 1 3/8" 6-spline aansluiting. Het automatische treksluitsysteem maakt aan- en afkoppelen snel en veilig. Het model levert tot 38 pk bij 540 omw/min en 60 pk bij 1.000 omw/min. De aftakas heeft een robuuste bouw, SDF 15Z afscherming en wordt geleverd met een duidelijke gebruiksaanwijzing.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 75 x 24 x 91 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 75 |
| Grootte | 2380 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8" 6 spline |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8" 6 spline |
| Lz (mm) | 1210 |
| Groothoek | éénzijdig |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Sluitsysteem | Automatische treksluiting / treksluiting |
| Profielbuissparing | 0vGA/1G |
| Afscherming | SDF 15Z |
| Sluiting | QSG / ASGE |
| Type | WWE |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 spline |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 38/28 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 60/44 |
| Nm (540 omw./min.) | 500 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 415 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 546,12 €
HT:
1 288,43 €
1 314,20 €
HT:
1 095,17 €
HT:
