
calcActive())">
1 466,77 €
HT:
1 222,31 €
1 246,76 €
HT:
1 038,97 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080620
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas éénzijdig groothoek 1 3/8" 6 splines 60 pk citroenprofiel
Deze Walterscheid aftakas met éénzijdige groothoek is geschikt voor tractoren en werktuigen met een aansluiting van 1 3/8 inch en 6 splines. De as kan een vermogen tot 60 pk aan bij 1000 omw/min en 38 pk bij 540 omw/min. Het citroenprofiel zorgt voor een stevige krachtoverbrenging en soepele werking onder belasting. De aftakas heeft een lengte van 710 mm en is voorzien van een treksluiting met drukstift voor veilige koppeling. De afscherming is van type SDF 15 en de sluiting ASGE/AG. Wordt geleverd met gebruiksaanwijzing. Een betrouwbare keuze voor wie duurzaamheid en nauwkeurige passing zoekt.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 75 x 24 x 91 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 75 |
| Grootte | 2380 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 710 |
| Groothoek | éénzijdig |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Sluitsysteem | Treksluiting / drukstift |
| Profielbuissparing | 0vGA/1G |
| Afscherming | SDF 15 |
| Sluiting | ASGE/AG |
| Type | WWE |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 38/28 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 60/44 |
| Nm (540 omw./min.) | 500 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 415 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 466,77 €
HT:
1 222,31 €
1 246,76 €
HT:
1 038,97 €
HT:
