
calcActive())">
2 666,77 €
HT:
2 222,31 €
2 266,76 €
HT:
1 888,97 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080624
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aandrijfas front PTO
De Walterscheid aandrijfas voor front PTO is geschikt voor zware werkzaamheden aan de voorzijde van de trekker. De as heeft een tweezijdige groothoek en een citroenprofiel dat zorgt voor een stabiele krachtoverbrenging. Met kruisstukken van 27 x 75 x 24 x 91 mm en een lengte van 1210 mm is deze as gebouwd voor duurzaamheid. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. De treksluiting maakt koppelen eenvoudig en veilig. De aandrijfas kan tot 1000 omw/min aan met een koppel tot 415 Nm en een vermogen tot 60 pk. Wordt geleverd met SDF 25Z afscherming en gebruiksaanwijzing.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 75 x 24 x 91 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 75 x 24 x 91 |
| Grootte | 2380 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 1210 |
| Groothoek | Tweezijdig |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Sluitsysteem | Treksluiting / automatische treksluiting |
| Profielbuissparing | 1bGA/2aG |
| Afscherming | SDF 25Z |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | AG / QSG |
| Type | WWZ |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 38/28 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 60/44 |
| Nm (540 omw./min.) | 500 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 415 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 666,77 €
HT:
2 222,31 €
2 266,76 €
HT:
1 888,97 €
HT:
