
calcActive())">
3 073,39 €
HT:
2 561,16 €
2 612,38 €
HT:
2 176,98 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080625
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W2580, lengte: 860 mm, groothoek tweezijdig, 1 3/8" 6 splines
Deze Walterscheid aftakas W2580 heeft een lengte van 860 mm en is voorzien van een tweezijdige groothoek. De aftakas heeft aan beide zijden een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines. Het sterprofiel zorgt voor een stevige krachtoverdracht en een lange levensduur. Met een koppel van 1175 Nm bij 540 omw/min en 975 Nm bij 1000 omw/min is deze as geschikt voor intensief gebruik. De automatische treksluiting maakt het koppelen eenvoudig en veilig. De aftakas is afgeschermd met een SDF 25 bescherming en wordt geleverd met een gebruiksaanwijzing. Ideaal voor betrouwbare en soepele aandrijving van werktuigen.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 36 x 89 x 32 x 106 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 36 x 89 x 32 x 106 |
| Grootte | 2580 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 860 |
| Groothoek | Tweezijdig |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Sluitsysteem | Automatische treksluiting / treksluiting open |
| Profielbuissparing | S4GA/S5 |
| Afscherming | SDF 25 |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | QSG / QSG |
| Type | WWZ |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 90/66 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 139/102 |
| Nm (540 omw./min.) | 1175 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 975 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
3 073,39 €
HT:
2 561,16 €
2 612,38 €
HT:
2 176,98 €
HT:
