
calcActive())">
3 460,16 €
HT:
2 883,47 €
2 941,14 €
HT:
2 450,95 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080626
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W2580, lengte: 1210 mm, tweezijdig groothoek, 1 3/8" 6 spline
De Walterscheid aftakas W2580 is gemaakt voor hoge belasting en constant gebruik. Deze aftakas meet 1210 mm en heeft aan beide zijden een groothoek, wat ruime bewegingsvrijheid geeft bij krappe hoeken. De as heeft een stevige sterprofielbuis met automatische treksluiting aan beide kanten. Zowel trekker- als werktuigzijde zijn uitgevoerd met 1 3/8" 6 spline aansluiting. Het model haalt tot 139 pk bij 1000 omw/min en 90 pk bij 540 omw/min. De as biedt soepele krachtoverdracht en blijft stabiel bij intensief werk. Een duidelijke gebruiksaanwijzing zit bij de levering.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 36 x 89 x 32 x 106 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 36 x 89 x 32 x 106 |
| Grootte | 2580 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Lz (mm) | 1210 |
| Groothoek | Tweezijdig |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Sluitsysteem | Automatische treksluiting / automatische treksluiting |
| Profielbuissparing | S4GA/S5 |
| Afscherming | SDF 25Z |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | QS/QS |
| Type | WWZ |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 90/66 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 139/102 |
| Nm (540 omw./min.) | 1175 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 975 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
3 460,16 €
HT:
2 883,47 €
2 941,14 €
HT:
2 450,95 €
HT:
