
calcActive())">
2 944,46 €
HT:
2 453,72 €
2 502,79 €
HT:
2 085,66 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080627
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W2580, lengte: 1010 mm
De Walterscheid Aftakas W2580 met een lengte van 1010 mm is gemaakt voor zwaar werk tussen trekker en werktuig. Deze as heeft aan beide kanten een groothoek, wat zorgt voor soepele krachtoverdracht, ook bij scherpe draaihoeken. De as heeft een 1 3/8" aansluiting met 6 splines aan beide zijden en een treksluiting voor stevige bevestiging. Het sterprofiel en de SDF 25 afscherming geven extra veiligheid. De aftakas levert tot 90 pk bij 540 omw/min en tot 139 pk bij 1.000 omw/min. De bijgeleverde handleiding maakt montage en onderhoud eenvoudig. Ideaal voor wie betrouwbare kracht en stevige bouw zoekt in elke werkomstandigheid.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 36 x 89 x 32 x 106 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 36 x 89 x 32 x 106 |
| Grootte | 2580 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 1010 |
| Groothoek | Tweezijdig |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Profielbuissparing | S4GA/S5 |
| Afscherming | SDF 25 |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | ASG / ASG |
| Type | WWZ |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 90/66 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 139/102 |
| Nm (540 omw./min.) | 1175 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 975 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 944,46 €
HT:
2 453,72 €
2 502,79 €
HT:
2 085,66 €
HT:
