
calcActive())">
2 984,14 €
HT:
2 486,78 €
2 536,51 €
HT:
2 113,76 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080628
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W2480, lengte: 860 mm, tweezijdig groothoek, 1 3/8" 6 splines
De Walterscheid aftakas W2480 is een tweezijdige groothoekas met een lengte van 860 mm. De aftakas heeft aan beide zijden een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. Deze uitvoering zorgt voor een stabiele en krachtige overbrenging, ook bij grote hoeken. De as heeft een sterprofiel met automatische treksluiting, wat het koppelen eenvoudig en veilig maakt. Geschikt voor vermogens tot 83 pk bij 1000 omw/min en 53 pk bij 540 omw/min. De kruisgrootte bedraagt 32 x 76 x 27 x 94 mm. Uitgerust met een SDF 25 afscherming en geleverd met handleiding. De aftakas type WWZ combineert stevige bouw, goede passing en betrouwbare werking.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 x 27 x 94 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 x 27 x 94 |
| Grootte | 2480 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 860 |
| Groothoek | Tweezijdig |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Sluitsysteem | Automatische treksluiting / treksluiting |
| Profielbuissparing | S4LGA/S5 |
| Afscherming | SDF 25 |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | QSG / ASGE |
| Type | WWZ |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 53/39 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 83/61 |
| Nm (540 omw./min.) | 695 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 580 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 984,14 €
HT:
2 486,78 €
2 536,51 €
HT:
2 113,76 €
HT:
