
calcActive())">
2 280,00 €
HT:
1 900,00 €
1 938,00 €
HT:
1 615,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080632
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas W2380 1010 mm Tweezijdig groothoek 1 3/8" 6-spline citroenprofiel
De Walterscheid Aftakas W2380 met een lengte van 1010 mm is een sterke tweezijdige groothoek aftakas voor intensief gebruik. De as heeft aan beide kanten een 1 3/8" 6-spline aansluiting met citroenprofiel. Het grote werkbereik zorgt voor soepele krachtoverdracht, ook bij scherpe hoeken. De aftakas kan tot 60 pk bij 1000 omw./min aan en levert 500 Nm bij 540 omw./min. Het drukstift- en trekvergrendelsysteem maakt koppelen snel en veilig. De as is voorzien van een SDF 25 afscherming en wordt geleverd met gebruiksaanwijzing. Geschikt voor werktuigen met hoge belasting in landbouwtoepassing.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 75 x 24 x 91 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 75 x 24 x 91 |
| Grootte | 2380 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 1010 |
| Groothoek | Tweezijdig |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Sluitsysteem | Drukstift / trekvergrendeling |
| Profielbuissparing | 1bGA/2aG |
| Afscherming | SDF 25 |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | AG / ASGE |
| Type | WWZ |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 38/28 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 60/44 |
| Nm (540 omw./min.) | 500 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 415 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 280,00 €
HT:
1 900,00 €
1 938,00 €
HT:
1 615,00 €
HT:
