
calcActive())">
2 299,84 €
HT:
1 916,53 €
1 954,86 €
HT:
1 629,05 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080634
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas W2280, lengte 1210 mm, tweezijdig groothoek, 1 3/8" 6 splines
De Walterscheid Aftakas W2280 is een sterke as met tweezijdige groothoek voor betrouwbare krachtoverdracht tussen trekker en werktuig. De lengte is 1210 mm met aan beide kanten een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. De as heeft een citroenprofiel en treksluitingen aan beide zijden voor snelle koppeling. De maximale snelheid is 1000 omw/min met een vermogen tot 42 pk. Deze aftakas levert soepele werking bij zowel lage als hoge belasting. De kruiskoppelingen van 24 x 61 x 22 x 76 mm zorgen voor lange levensduur. Een afscherming type SDF 15Z en een handleiding zijn inbegrepen.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 24 x 61 x 22 x 76 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 24 x 61 x 22 x 76 |
| Grootte | 2280 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 1210 |
| Groothoek | Tweezijdig |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Profielbuissparing | 0vGA/1G |
| Afscherming | SDF 15Z |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | ASGE / ASGE |
| Type | WWZ |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 27/20 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 42/31 |
| Nm (540 omw./min.) | 355 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 295 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 299,84 €
HT:
1 916,53 €
1 954,86 €
HT:
1 629,05 €
HT:
