
calcActive())">
1 347,77 €
HT:
1 123,14 €
1 145,60 €
HT:
954,67 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080645
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakashelft WWH Groothoek 1 3/8" 6 splines Met sterprofiel Automatische sluiting
De Walterscheid aftakashelft WWH groothoek is gemaakt voor krachtig en betrouwbaar gebruik aan de werktuigzijde. Deze uitvoering heeft een eenzijdige groothoek en een sterprofiel dat zorgt voor een stabiele krachtoverdracht. De automatische treksluiting maakt koppelen snel en veilig. De aftakas is voorzien van een profielbuissparing S4LGA en een afscherming type SDF 25. De kruisgrootte is 32 x 76 x 27 x 94 mm, met maat 1 3/8" 6 splines. Lengte Lz is 1134 mm. Wordt geleverd met een duidelijke gebruiksaanwijzing voor juiste montage en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 x 27 x 94 |
| Grootte | 2480 |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8" 6 splines |
| Lz (mm) | 1134 |
| Groothoek | éénzijdig |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Sluitsysteem | Automatische treksluiting |
| Profielbuissparing | S4LGA |
| Afscherming | SDF 25 |
| Sluiting | QSG |
| Type | WWH |
| A (profiel) | 1 3/8" (6) |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 splines |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 347,77 €
HT:
1 123,14 €
1 145,60 €
HT:
954,67 €
HT:
