
calcActive())">
1 298,18 €
HT:
1 081,82 €
1 103,46 €
HT:
919,55 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080646
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakashelft
De Walterscheid aftakashelft type WWH is geschikt voor aandrijvingen met een eenzijdige groothoek. Deze aftakashelft heeft een citroenprofiel met maat 2480 en een kruisgrootte van 32 x 76 x 27 x 94 mm. De werktuigzijde heeft een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines. De lengte Lz is 1134 mm. Dankzij de automatische treksluiting (QSG) blijft de koppeling stevig vastzitten tijdens gebruik. De buissparing is type 1bGA en de afscherming is SDF 25. De aftakashelft wordt geleverd met gebruiksaanwijzing, zodat montage en onderhoud eenvoudig blijven. Ideaal voor betrouwbaar krachtvervoer tussen trekker en werktuig.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 x 27 x 94 |
| Grootte | 2480 |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8" 6 splines |
| Lz (mm) | 1134 |
| Groothoek | éénzijdig |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Sluitsysteem | Automatische treksluiting |
| Profielbuissparing | 1bGA |
| Afscherming | SDF 25 |
| Sluiting | QSG |
| Type | WWH |
| A (profiel) | 1 3/8" (6) |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 splines |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 298,18 €
HT:
1 081,82 €
1 103,46 €
HT:
919,55 €
HT:
