
calcActive())">
5 130,79 €
HT:
4 275,66 €
4 361,17 €
HT:
3 634,31 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080691
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas Groothoek WWZ 1 3/8" 6 splines 540 omw/min 90 pk
De Walterscheid groothoek-aftakas WWZ is gemaakt voor trekkers tot 90 pk bij 540 omw/min. De as heeft aan beide kanten een groothoek en is voorzien van een sterprofiel voor betrouwbare krachtoverbrenging. De trekker- en werktuigzijde hebben beide een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. De aandrijfas heeft een lengte van 1710 mm en gebruikt een QSG-sluitsysteem met handige trekvergrendeling. De kruisgrootte is 36 x 89 x 32 x 106 mm aan beide zijden. De as is voorzien van een SDF 25Z afscherming en wordt geleverd met handleiding. Ontworpen voor sterk en soepel gebruik in zware landbouwtoepassingen.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 36 x 89 x 32 x 106 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 36 x 89 x 32 x 106 |
| Grootte | 2580 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 1710 |
| Groothoek | Beidseitig |
| Profiel | Mit Sternprofil |
| Sluitsysteem | Ziehverschlussautomatik / Ziehverschlussautomatik |
| Profielbuissparing | S4GA/S5 |
| Afscherming | SDF 25Z |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | QSG / QSG |
| Type | WWZ |
| A (profiel) | 1 3/8" (6) |
| B (profiel) | 1 3/8" (6) |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 90/66 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 139/102 |
| Nm (540 omw./min.) | 1175 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 975 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
5 130,79 €
HT:
4 275,66 €
4 361,17 €
HT:
3 634,31 €
HT:
