
calcActive())">
1 813,88 €
HT:
1 511,57 €
1 541,80 €
HT:
1 284,83 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080692
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas éénzijdig groothoek 1 3/8" 6 splines type WWE 60 pk (44 kW)
Deze Walterscheid aftakas type WWE heeft een éénzijdige groothoek en is geschikt voor vermogens tot 60 pk (44 kW). De aftakas heeft aan beide zijden een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines. De lengte (Lz) is 1610 mm en de totale grootte 2380 mm. Dankzij het citroenprofiel werkt de as soepel bij wisselende hoeken. De automatische treksluiting maakt koppelen eenvoudig en veilig. De as levert 500 Nm bij 540 omw/min en 415 Nm bij 1 000 omw/min. De SDF 15 afscherming beschermt tegen vuil en slijtage. Gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd voor correcte montage en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 75 x 24 x 91 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 75 |
| Grootte | 2380 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 1610 |
| Groothoek | éénzijdig |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Sluitsysteem | Automatische treksluiting / treksluiting |
| Profielbuissparing | 0vGA/1G |
| Afscherming | SDF 15 |
| Type | WWE |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 38/28 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 60/44 |
| Nm (540 omw./min.) | 500 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 415 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 813,88 €
HT:
1 511,57 €
1 541,80 €
HT:
1 284,83 €
HT:
