
calcActive())">
2 418,84 €
HT:
2 015,70 €
2 056,02 €
HT:
1 713,35 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080698
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas Groothoek WWE 1 3/8" 6 splines Citroenprofiel 1000 omw/min 83 pk
De Walterscheid Aftakas Groothoek WWE 1 3/8" met 6 splines en citroenprofiel is gemaakt voor een betrouwbare krachtoverdracht tussen trekker en werktuig. De aftakas heeft een groothoek aan één zijde, wat beweging soepel houdt bij scherpe draaihoeken. Hij levert tot 83 pk bij 1000 omw/min en is voorzien van automatische treksluiting. De stevige buis met 32 x 76 mm kruisgrootte zorgt voor een lange levensduur. De aslengte is 1610 mm met typeprofiel 1 3/8" en een citroenprofiel voor stabiele loop. De set komt met duidelijke gebruiksaanwijzing en een SDF 25/1 afscherming voor extra veiligheid.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 x 27 x 94 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Grootte | 2480 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 1610 |
| Groothoek | éénzijdig |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Sluitsysteem | Automatische treksluiting / treksluiting |
| Profielbuissparing | 1bGA/2aG |
| Afscherming | SDF 25/1 |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | QSG / ASGE |
| Type | WWE |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 53/39 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 83/61 |
| Nm (540 omw./min.) | 695 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 580 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 418,84 €
HT:
2 015,70 €
2 056,02 €
HT:
1 713,35 €
HT:
