
calcActive())">
2 518,02 €
HT:
2 098,35 €
2 140,31 €
HT:
1 783,59 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080699
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas groothoek 1 3/8"-1 3/4" 6 splines 1210 mm 139 pk STF 25Z
De Walterscheid aftakas groothoek 1 3/8"-1 3/4" met 6 splines is een sterke aandrijfas voor intensief gebruik. De lengte is 1210 mm en het vermogen loopt tot 139 pk bij 1000 omw/min. Deze aftakas heeft een enkelzijdige groothoek, wat soepel draaien bij scherpe hoeken mogelijk maakt. De trekkerzijde heeft een 1 3/8" aansluiting met 6 splines en de werktuigzijde 1 3/4" met 6 splines. De as heeft een sterprofiel met treksluiting en klembout. De afscherming is van het type STF 25Z. Een gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd. Ideaal voor machines die veel hoekbeweging vragen.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 36 x 89 x 32 x 106 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 36 x 89 |
| Grootte | 2580 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/4", 6 splines |
| Lz (mm) | 1210 |
| Groothoek | éénzijdig |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Sluitsysteem | Treksluiting / klembout |
| Profielbuissparing | S4GA/S5 |
| Afscherming | STF 25Z |
| Sluiting | QSG/AGCC |
| Type | WWE |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/4", 6 splines |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 90/66 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 139/102 |
| Nm (540 omw./min.) | 1175 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 975 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 518,02 €
HT:
2 098,35 €
2 140,31 €
HT:
1 783,59 €
HT:
