
calcActive())">
2 294,53 €
HT:
1 912,11 €
1 950,35 €
HT:
1 625,29 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080700
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas groothoek WWE 1 3/8" 6 splines QSG S4LGA STF25Z 83 pk 61 kW
De Walterscheid groothoek aftakas WWE 1 3/8" met 6 splines is gemaakt voor trekkers en machines tot 83 pk of 61 kW. De aftakas heeft een eenzijdige groothoek en een sterprofiel voor stabiel krachtverloop bij wisselende hoeken. De treksluitingen aan beide kanten maken aankoppelen snel en veilig. Met een lengte van 1010 mm (Lz) en kruisgroottes van 32 x 76 x 27 x 94 en 32 x 76 mm is deze as stevig en betrouwbaar. De buis met profiel S4LGA en afscherming STF 25Z zorgt voor goede bescherming. Geschikt voor 540 en 1000 omw/min, met een koppel tot 695 Nm bij 540 omw/min. Handleiding wordt meegeleverd.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 x 27 x 94 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Grootte | 2480 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 1010 |
| Groothoek | éénzijdig |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Sluitsysteem | QSG / QSG |
| Profielbuissparing | S4LGA/S5 |
| Afscherming | STF 25Z |
| Sluiting | Treksluiting / treksluiting |
| Type | WWE |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 53/39 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 83/61 |
| Nm (540 omw./min.) | 695 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 580 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 294,53 €
HT:
1 912,11 €
1 950,35 €
HT:
1 625,29 €
HT:
