
calcActive())">
2 270,09 €
HT:
1 891,74 €
1 929,58 €
HT:
1 607,98 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080701
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W2380, lengte: 860 mm, tweezijdige groothoek, 1 3/8" 6 spline
De Walterscheid aftakas W2380 met een lengte van 860 mm is gemaakt voor betrouwbare aandrijving tussen trekker en werktuig. De as heeft een tweezijdige groothoek en een citroenprofiel, wat zorgt voor soepele werking bij scherpe draaibewegingen. Beide zijden zijn uitgevoerd met een 1 3/8" 6-spline aansluiting. De trek- en automatische treksluiting maken koppelen snel en stevig. Deze aftakas levert tot 60 pk bij 1000 omw./min en heeft een afscherming type SDF 25. De kruisgrootte is 27 × 75 × 24 × 91 mm. Wordt geleverd met duidelijke gebruiksaanwijzing voor veilig gebruik.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 75 x 24 x 91 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 75 x 24 x 91 |
| Grootte | 2380 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 860 |
| Groothoek | Tweezijdig |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Sluitsysteem | Treksluiting / automatische treksluiting |
| Profielbuissparing | 1bGA/2aG |
| Afscherming | SDF 25 |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | QSG / ASGE |
| Type | WWZ |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 38/28 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 60/44 |
| Nm (540 omw./min.) | 500 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 415 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 270,09 €
HT:
1 891,74 €
1 929,58 €
HT:
1 607,98 €
HT:
