
calcActive())">
2 299,84 €
HT:
1 916,53 €
1 954,86 €
HT:
1 629,05 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080709
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W2380, lengte: 1210 mm, tweezijdige groothoek, 1 3/8" 6-spline
De Walterscheid Aftakas W2380 met een lengte van 1210 mm is gemaakt voor zware taken. De tweezijdige groothoek zorgt dat de as soepel blijft draaien, ook bij scherpe bochten of ongelijke grond. Beide zijden hebben een 1 3/8" 6-spline aansluiting. De trekker- en werktuigzijde zijn voorzien van een treksluiting en automatische treksluiting voor veilig koppelen. Met een vermogen tot 60 pk bij 1000 omw/min levert deze aftakas sterke prestaties. De SDF 15Z afscherming biedt extra veiligheid. Geschikt voor machines met citroenprofiel. Een handleiding is bijgevoegd voor juiste montage en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 75 x 24 x 91 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 75 x 24 x 91 |
| Grootte | 2380 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Lz (mm) | 1210 |
| Groothoek | Tweezijdig |
| Sluitsysteem | Treksluiting / automatische treksluiting |
| Passend voor | Met citroenprofiel |
| Profielbuissparing | 0vGA/1G |
| Afscherming | SDF 15Z |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | QSG / ASGE |
| Type | WWZ |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 38/28 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 60/44 |
| Nm (540 omw./min.) | 500 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 415 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 299,84 €
HT:
1 916,53 €
1 954,86 €
HT:
1 629,05 €
HT:
