
calcActive())">
1 440,70 €
HT:
1 200,58 €
1 224,59 €
HT:
1 020,49 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080713
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas éénzijdige groothoek 1 3/8" 6 splines 2480mm
Deze Walterscheid aftakas met éénzijdige groothoek is gemaakt voor zwaar werk aan trekkers en machines. De as heeft een lengte van 2480 mm en een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines aan beide kanten. De treksluitingen zorgen voor een sterke en veilige koppeling. Het citroenprofiel maakt soepele draaiing mogelijk, ook bij een hoek tussen trekker en werktuig. De aftakas levert tot 83 pk bij 1000 omw/min en heeft een koppel van 695 Nm bij 540 omw/min. De kruisgrootte is 32 x 76 mm, met maatvaste onderdelen voor lange levensduur. Wordt geleverd met afscherming type SDF 25 en gebruiksaanwijzing.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 x 27 x 94 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Grootte | 2480 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 560 |
| Groothoek | éénzijdig |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Profielbuissparing | 1bGA/2aG |
| Afscherming | SDF 25 |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | ASGE / ASGE |
| Type | WWE |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 53/39 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 83/61 |
| Nm (540 omw./min.) | 695 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 580 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 440,70 €
HT:
1 200,58 €
1 224,59 €
HT:
1 020,49 €
HT:
