
calcActive())">
1 235,17 €
HT:
1 029,31 €
1 049,89 €
HT:
874,91 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080714
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas éénzijdige groothoek 1 3/8" 6-splines 540 omw/min 27 pk
Deze Walterscheid aftakas met éénzijdige groothoek is gemaakt voor een soepele en stabiele krachtoverbrenging tussen trekker en werktuig. De aftakas heeft aan beide zijden een 1 3/8" aansluiting met 6 splines en draait 540 omw/min. Het maximale vermogen bij dit toerental is 27 pk, wat zorgt voor voldoende kracht bij middelzware werktuigen. De koppeling gebruikt een treksluiting aan beide kanten voor een vaste verbinding. De as heeft een lengte (Lz) van 710 mm en een citroenprofiel, wat zorgt voor stevige passing en lage slijtage. De as is voorzien van een SDF 15 afscherming en wordt geleverd met een gebruiksaanwijzing.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 24 x 61 x 22 x 76 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Grootte | 2280 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 710 |
| Groothoek | éénzijdig |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Profielbuissparing | 0vGA/1G |
| Afscherming | SDF 15 |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | ASGE / ASGE |
| Type | WWE |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 27/20 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 42/31 |
| Nm (540 omw./min.) | 355 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 295 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 235,17 €
HT:
1 029,31 €
1 049,89 €
HT:
874,91 €
HT:
