
calcActive())">
286,61 €
HT:
238,84 €
243,62 €
HT:
203,02 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080831
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BLUELINE Aftakas, grootte: B4, lengte: 1010 mm (met breekboutkoppeling)
De BLUELINE aftakas B4 met een lengte van 1010 mm is gemaakt voor krachtig en betrouwbaar gebruik bij tractor en werktuig. Deze as heeft een breekboutkoppeling die slijtage en schade voorkomt bij overbelasting. Beide zijden hebben een 1 3/8" as met 6 splines, wat past op veel machines. De kruisgrootte van 27 x 74,6 mm zorgt voor stevige kracht-overdracht tot 1700 Nm. Het Italiaanse profiel P6/P5 maakt montage eenvoudig. Het sluitsysteem met drukstift of klembout houdt de verbinding stevig vast. Bij levering zit een gebruiksaanwijzing, zodat montage en gebruik duidelijk zijn.
Caractéristiques
| Marque | Blueline |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 74.6 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 74.6 |
| Grootte | B4 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Lz (mm) | 1010 |
| Draaimoment (Nm) | 1700 |
| Koppeling | Breekboutkoppeling |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | P6/P5 |
| Sluitsysteem | Drukstift / klembout |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
286,61 €
HT:
238,84 €
243,62 €
HT:
203,02 €
HT:
