
calcActive())">
375,86 €
HT:
313,22 €
319,49 €
HT:
266,24 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080832
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BLUELINE Aftakas (met breekboutkoppeling)
De BLUELINE aftakas met breekboutkoppeling is sterk en betrouwbaar voor gebruik tussen trekker en werktuig. De breekboutkoppeling beschermt de aandrijving bij te hoge belasting door de verbinding los te maken. De aftakas heeft een Italiaans profiel en is uitgevoerd met 1 3/8", 6-spline aansluitingen aan beide zijden. De kruisgrootte is 30,2 x 91,5 mm en de lengte Lz is 1010 mm. Met een draaimoment tot 2500 Nm is deze as geschikt voor zware werktuigen. Het sluitsysteem werkt met drukstift of klembout. De handleiding wordt meegeleverd voor duidelijk en veilig gebruik.
Caractéristiques
| Marque | Blueline |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 30.2 x 91.5 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 30.2 x 91.5 |
| Grootte | B6 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 spline |
| Lz (mm) | 1010 |
| Draaimoment (Nm) | 2500 |
| Koppeling | Breekboutkoppeling |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | P7/P9 |
| Sluitsysteem | Drukstift / klembout |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
375,86 €
HT:
313,22 €
319,49 €
HT:
266,24 €
HT:
