
calcActive())">
1 060,16 €
HT:
883,47 €
901,14 €
HT:
750,95 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080850
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BONDIOLI & PAVESI Aftakas, grootte: G7, lengte: 860 mm, slipkoppeling 1450 Nm, 1 3/8" 6 spline
Deze BONDIOLI & PAVESI aftakas van type G7 heeft een lengte van 860 mm en een slipkoppeling met een koppel van 1450 Nm. De aftakas is geschikt voor trekkers en werktuigen met een 1 3/8" aansluiting met 6 spline. De as heeft een Italiaans profiel en een sluitsysteem met drukstift en conische klembout. De kruisgrootte is 30,2 x 91,5 mm aan beide zijden. Geschikt voor vermogens tot 64 pk bij 540 omw/min en 100 pk bij 1000 omw/min. Deze uitvoering behoort tot de Global serie met slipkoppeling en wordt geleverd met een duidelijke gebruiksaanwijzing.
Caractéristiques
| Marque | Bondioli & Pavesi |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 30,2 x 91,5 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 30,2 x 91,5 |
| Grootte | G7 |
| Lz (mm) | 860 |
| Draaimoment (Nm) | 1450 |
| Koppeling | Slipkoppeling |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Type | Global serie met slipkoppeling |
| Uitvoering | Machine: conische klembout trekkerzijde: Drukstift Slipkoppeling 1450 Nm, FV 34 |
| Sluitsysteem | Drukstift / conische klembout |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 64/47 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 100/74 |
| Nm (540 omw./min.) | 830 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 710 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 060,16 €
HT:
883,47 €
901,14 €
HT:
750,95 €
HT:
