
calcActive())">
731,58 €
HT:
609,65 €
621,84 €
HT:
518,20 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080851
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BONDIOLI & PAVESI Aftakas, grootte: G4, lengte: 860 mm, slipkoppeling 1000 Nm, 1 3/8" 6 spline
De BONDIOLI & PAVESI aftakas G4 met een lengte van 860 mm is gemaakt voor betrouwbaar krachtoverzicht tussen trekker en werktuig. De as heeft een slipkoppeling van 1000 Nm die de aandrijving beschermt bij te hoge belasting. Beide zijden hebben een 1 3/8" 6-spline aansluiting, waarbij de trekkerzijde werkt met een drukstift en de machinezijde met een conische klembout. De kruisgrootte is 27 x 74,6 mm volgens het Italiaanse profiel. De aftakas past bij vermogens tot 55 pk en is geschikt voor toerentallen van 540 tot 1000 omw/min. Een gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd voor veilig gebruik en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Bondioli & Pavesi |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Grootte | G4 |
| Lz (mm) | 860 |
| Draaimoment (Nm) | 1000 |
| Koppeling | Slipkoppeling |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Sluiting | Machine: conische klembout / trekker: Drukstift |
| Type | Global serie met slipkoppeling |
| Uitvoering | Machine: conische klembout trekkerzijde: Drukstift Slipkoppeling 1.000 Nm, FV 32 |
| Sluitsysteem | Drukstift / klembout |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 35/26 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 55/40 |
| Nm (540 omw./min.) | 460 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 380 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
731,58 €
HT:
609,65 €
621,84 €
HT:
518,20 €
HT:
