
calcActive())">
742,81 €
HT:
619,01 €
631,39 €
HT:
526,16 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080853
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BONDIOLI & PAVESI Aftakas Global serie 2700 Nm breekboutkoppeling 1 3/8" 6 spline G7
De BONDIOLI & PAVESI aftakas uit de Global serie met breekboutkoppeling is gemaakt voor een hoog draaimoment tot 2700 Nm. De breekboutkoppeling beschermt de aandrijving bij overbelasting. De as heeft aan beide kanten een 1 3/8" aansluiting met 6 spline volgens het Italiaanse profiel. De uitvoering combineert een drukstift aan de trekkerzijde met een conische klembout aan de werktuigzijde. De aslengte is 860 mm en de kruisgrootte bedraagt 30,2 x 91,5 mm. Geschikt voor vermogens tot 100 pk bij 1000 omw/min. Wordt geleverd met gebruiksaanwijzing voor veilige montage en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Bondioli & Pavesi |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 30,2 x 91,5 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 30,2 x 91,5 |
| Grootte | G7 |
| Lz (mm) | 860 |
| Draaimoment (Nm) | 2700 |
| Koppeling | Breekboutkoppeling |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Type | Global serie met breekboutkoppeling |
| Uitvoering | Machine: conische klembout trekkerzijde: Drukstift Breekboutkoppeling 2700 Nm |
| Sluitsysteem | Drukstift / conische klembout |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 64/47 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 100/74 |
| Nm (540 omw./min.) | 830 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 710 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
742,81 €
HT:
619,01 €
631,39 €
HT:
526,16 €
HT:
