
calcActive())">
6 663,47 €
HT:
5 552,89 €
5 663,95 €
HT:
4 719,96 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080868
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: PW580, lengte: 1.410 mm
De Walterscheid Aftakas PW580 met een lengte van 1410 mm is gemaakt voor zwaar werk, zoals bij een opraapwagen. De as heeft een sterprofiel en een tweezijdige groothoek, wat zorgt voor een soepele krachtoverdracht. De nokkenschakelkoppeling K68/22R beschermt de aandrijving bij overbelasting tot 2000 Nm. Beide zijden hebben een 1 3/4" aansluiting, met 20 splines aan de trekkerzijde en 6 splines aan de werktuigzijde. De aftakas draait tot 1000 omw/min en heeft een klembout- en automatische treksluiting. De afscherming type SPF25Z zorgt voor extra veiligheid tijdens gebruik.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 36 x 89 x 32 x 106 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 36 x 89 x 32 x 106 |
| Grootte | 580 |
| A (profiel) | 1 3/4", 20 splines |
| B (profiel) | 1 3/4", 6 splines |
| Lz (mm) | 1410 |
| Draaimoment (Nm) | 2000 |
| Koppeling | Nokkenschakelkoppeling |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/4", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/4", 20 splines |
| Profielbuissparing | S4GA/S5 |
| Afscherming | SPF25Z |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | K-KB / QSG |
| Type | PWZ |
| Uitvoering | Apparaat: Nokkenschakelkoppeling K68/22R 2.000 Nm |
| Sluitsysteem | Klembout / automatische treksluiting |
| Toepassingsgebied | Voor opraapwagen |
| Groothoek | Tweezijdig |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
6 663,47 €
HT:
5 552,89 €
5 663,95 €
HT:
4 719,96 €
HT:
