
calcActive())">
5 037,02 €
HT:
4 197,52 €
4 281,47 €
HT:
3 567,89 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080869
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: PW580, lengte: 1.410 mm
De Walterscheid Aftakas PW580 met een lengte van 1410 mm is gemaakt voor zware werktuigen zoals grootpakpersen en opraapwagens. Deze aftakas heeft een draaimoment van 2100 Nm en een nokkenschakelkoppeling die de aandrijving beschermt bij overbelasting. De aansluiting aan trekkerzijde is 1 3/8” met 6 splines en aan werktuigzijde 1 3/4” met 6 splines. De as heeft een sterprofiel met profielbuissparing S4GA/S5 en afscherming SPGF25Z. De groothoek is eenzijdig en het sluitsysteem bestaat uit een klembout met automatische treksluiting. Geschikt voor toerentallen tot 1000 omw/min.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 36 x 89 x 32 x 106 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 36 x 89 |
| Grootte | 580 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/4", 6 splines |
| Lz (mm) | 1410 |
| Draaimoment (Nm) | 2100 |
| Koppeling | Nokkenschakelkoppeling |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/4", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | S4GA/S5 |
| Afscherming | SPGF25Z |
| Toepassingen | Voor grootpakpersen en opraapwagens |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | QSG/K-KB |
| Type | PWE |
| Uitvoering | Apparaat: Nokkenschakelkoppeling K68/22R 2.100 Nm |
| Sluitsysteem | Klembout / automatische treksluiting |
| Toepassingsgebied | Voor grootpakpersen en opraapwagens |
| Groothoek | éénzijdig |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
5 037,02 €
HT:
4 197,52 €
4 281,47 €
HT:
3 567,89 €
HT:
