
calcActive())">
4 303,14 €
HT:
3 585,95 €
3 657,67 €
HT:
3 048,06 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080870
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: PW480, lengte: 1610 mm
De Walterscheid aftakas PW480 met een lengte van 1610 mm is gemaakt voor gebruik bij ronde balenpersen. De as heeft aan beide zijden een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines en een sterprofiel voor betrouwbare krachtoverdracht. De nokkenschakelkoppeling K68/22R beschermt tegen overbelasting tot 2000 Nm en schakelt automatisch uit bij te hoge belasting. Deze uitvoering heeft een groothoek aan één zijde en een stevige afscherming type SPGF25Z. De aftakas is geschikt voor toerentallen tot 1000 omw/min en gebruikt een klemkegel met automatische treksluiting voor snelle montage en veilige bediening.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 x 27 x 94 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Grootte | 480 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 1610 |
| Draaimoment (Nm) | 2000 |
| Koppeling | Nokkenschakelkoppeling |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | S4LGA/S5 |
| Afscherming | SPGF25Z |
| Toepassingen | Voor ronde balenpersen |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | K-CC / QSG |
| Type | PWE |
| Uitvoering | Apparaat: Nokkenschakelkoppeling K68/22R 2.000 Nm |
| Sluitsysteem | Klemkegel / automatische treksluiting |
| Toepassingsgebied | Voor ronde balenpersen |
| Groothoek | éénzijdig |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
4 303,14 €
HT:
3 585,95 €
3 657,67 €
HT:
3 048,06 €
HT:
