
calcActive())">
3 708,10 €
HT:
3 090,08 €
3 151,88 €
HT:
2 626,57 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080871
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas (Eénzijdig groothoek PWE 580 SPGF25 1010 F5/2R 3684320 5615841 S4GA/S5)
De Walterscheid aftakas PWE 580 SPGF25 1010 F5/2R is gemaakt voor zwaar werk op grootpakpersen. Deze aftakas heeft een éénzijdige groothoek en is voorzien van een vrijloopkoppeling. De as zorgt voor soepele kracht overdracht tussen trekker en werktuig, ook bij hoge belasting. De uitvoering heeft een sterprofiel met klemkegel en automatische treksluiting. De lengte is 1010 mm en de snelheid tot 1000 omw/min. De trekkerzijde heeft 1 3/4” met 20 splines, de werktuigzijde 1 3/4” met 6 splines. Robuust, betrouwbaar en gebouwd voor lange levensduur in zwaar agrarisch gebruik.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 36 x 89 x 32 x 106 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 36 x 89 |
| Grootte | 580 |
| A (profiel) | 1 3/4", 20 splines |
| B (profiel) | 1 3/4", 6 splines |
| Lz (mm) | 1010 |
| Koppeling | Vrijloopkoppeling |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/4", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/4", 20 splines |
| Profielbuissparing | S4GA/S5 |
| Afscherming | SPGF25 |
| Toepassingen | Voor grootpakpersen |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | F-CC / QSG |
| Type | PWE |
| Uitvoering | Apparaat: Vrijloop F5/2R |
| Sluitsysteem | Klemkegel / automatische treksluiting |
| Toepassingsgebied | Voor grootpakpersen |
| Groothoek | éénzijdig |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
3 708,10 €
HT:
3 090,08 €
3 151,88 €
HT:
2 626,57 €
HT:
