
calcActive())">
5 959,34 €
HT:
4 966,12 €
5 065,44 €
HT:
4 221,20 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080872
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: PW675, lengte: 1.010 mm
De Walterscheid aftakas PW675 met een lengte van 1010 mm is gemaakt voor grootpakpersen. Deze as heeft een stevig sterprofiel met aansluiting 1 3/4" en 20 splines aan de trekkerzijde, en 1 3/4" met 6 splines aan de werktuigzijde. De as is voorzien van een vrijloopkoppeling, wat zorgt voor veilige krachtoverdracht en voorkomt schade aan de aandrijving. De kruisgrootte is 42 x 104 mm en de buis heeft het profiel S5H/S6H. De aftakas is geschikt voor 1000 omw/min en heeft een éénzijdige groothoek. De beschermkap SPGF25V en het sluitsysteem met klembout en automatische treksluiting maken deze aftakas compleet en betrouwbaar voor zwaar werk.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 42 x 104 x 36 x 124 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 42 x 104 |
| Grootte | 675 |
| A (profiel) | 1 3/4", 20 splines |
| B (profiel) | 1 3/4", 6 splines |
| Lz (mm) | 1010 |
| Koppeling | Vrijloopkoppeling |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/4", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/4", 20 splines |
| Profielbuissparing | S5H/S6H |
| Afscherming | SPGF25V |
| Toepassingen | Voor grootpakpersen |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | F-KB / QSG |
| Type | PWE |
| Uitvoering | Apparaat: Vrijloop F5/2R |
| Sluitsysteem | Klembout / automatische treksluiting |
| Toepassingsgebied | Voor grootpakpersen |
| Groothoek | éénzijdig |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
5 959,34 €
HT:
4 966,12 €
5 065,44 €
HT:
4 221,20 €
HT:
